Bezdrátová sluchátka

Nechcete rušit při poslechu hudby nebo sledování TV ? Ruší Vás manžel při sledování sportu ? Řešením jsou bezdrátová sluchátka..

Nechcete rušit při poslechu hudby nebo sledování TV ? Ruší Vás manžel při sledování sportu ? Řešením jsou bezdrátová sluchátka..
259 Kč
Zbývá:
Vyprodáno
Původní cena: 1126 Kč
Ušetříte: 77%
Prodané kusy: 500 / 600
Poštovné: 120,- Kč

Další fotky

Bezdrátová sluchátka - fotografie č. 1Bezdrátová sluchátka - fotografie č. 2Bezdrátová sluchátka - fotografie č. 3Bezdrátová sluchátka - fotografie č. 4Bezdrátová sluchátka - fotografie č. 5

Bezdrátová sluchátka 5 v 1

Bezdrátová sluchátka slučují optimální kvalitu poslechu a praktické použití k poslechu Vašich filmů nebo Vaší hudby s velkou volností pohybu. Bezdrátová sluchátka můžete využít buď jako klasická sluchátka nebo využít třeba k poslechu rádia. Bezdrátová sluchátka najdou široké uplatnění ve Vaší domácnosti.

Bezdrátová sluchátka 5v1 - funkce:

1) klasická sluchátka s kabelovým připojením

2) bezdrátová sluchátka

3) bezdrátová komunikace na internetu

4) chůvička

5) FM rádio

Bezdrátová sluchátka poskytují dokonalé pohodlí - extra silný signál! 

Bezdrátový dosah sluchátka - vysílač: až 8m (v závislosti na místních podmínkách) Bezdrátová sluchátka a vysílač: 2 x AAA baterie Bezdrátová sluchátka dodáváme v provedení stereo.

Na bezdrátová sluchátka 5v1 poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

 

Sluchátka jsou párem speciálních malých reproduktorů, které se umisťují přímo na hlavu nebo do uší posluchače. Skutečná sluchátka (u kterých je membrána součástí magnetického obvodu), se již nepoužívají. Rozdělení sluchátek Sluchátka dělíme podle způsobu usazení na ucho/do ucha na circumaurální, supraaurální a intraaurální. Dále podle způsobu provedení mušlí na otevřená a uzavřená. Podle způsobu usazení -Circumaurální sluchátka,Supraaurální sluchátka,Intraaurální sluchátka, pecky,špunty. Podle provedení mušlí – otevřená sluchátka, uzavřená sluchátka, polootevřená/polouzavřená sluchátka. Bezdrátový systém je složen ze samotných sluchátek s ukrytým přijímačem signálu a stanice, která zvukovou informaci vysílá. Vysílací středisko se připojuje ke zdroji zvuku a je nutné jeho napájení. Stejně tak je potřeba napájet samotná sluchátka, tedy středisko přijímací. Systémy pro bezdrátový přenos lze rozdělit podle přenosu na infračervený, rádiový a bluetooth.

Bluetooth je integrováno v mnoha zařízeních, jako je iPod Touch, Lego Mindstorms NXT, PlayStation 3, PSP Go, telefony, Nintendo Wii a v mnoha dalších zařízení. Technologie je použita při přenosu informací mezi dvěma nebo více zařízeními, která jsou blízko sebe. Bluetooth je běžně používán v mobilních telefonech často spojené s náhlavní soupravou nebo v přenosu dat mezi telefonem a počítačem. Bluetooth protokoly usnadňují rozpoznání a nastavení služeb mezi jednotlivými zařízeními. Bluetooth zařízení mohou využít všech služeb, které poskytují.

Bezdrátová sluchátka se skládají  ze sluchátek s přijímačem signálu a základny, která je připojená ke zdroji zvuku a signál vysílá. Jak sluchátka, tak základnu je nutné napájet. U bezdrátových sluchátek je potřeba počítat s jistým zhoršením reprodukce v porovnání s drátovými sluchátky. U analogových a bluetooth je běžný mírný šum. S šumem se vyrovnává pouze digitální přenos, tam se s šumem nesetkáte.

 

 

 

Objednávka po telefonu
Telefonická objednávka
735 165 165
Máte dotaz k produktu?

*
*Neplatný formát.
*

 
Vaše dotazy (38)


-->
Logo gopay