Strojek na nudle

Strojek na nudle je skvělý pomocník pro všechny hospodyňky při přípravě domácích nudlí. Obsluha tohoto strojku je velice jednoduchá a rychlá. Velmi dobře se také udržuje.

Strojek na nudle je skvělý pomocník pro všechny hospodyňky při přípravě domácích nudlí. Obsluha tohoto strojku je velice jednoduchá a rychlá. Velmi dobře se také udržuje.
429 Kč
Zbývá:
Koupit
Původní cena: 660 Kč
Ušetříte: 35%
Prodané kusy: 85 / 150
Poštovné: 120,- Kč

Další fotky

Strojek na nudle - fotografie č. 1Strojek na nudle - fotografie č. 2Strojek na nudle - fotografie č. 3Strojek na nudle - fotografie č. 4Strojek na nudle - fotografie č. 5Strojek na nudle - fotografie č. 6

Vyberte variantu nabídky

Strojek na nudle bez nástavců

Cena: 429 Kč | Původní cena: 660,- Kč | Ušetříte: 35% | Prodané kusy: 102/150
Koupit

Strojek na nudle s nástavci

Cena: 829 Kč | Původní cena: 1275,- Kč | Ušetříte: 35% | Prodané kusy: 98/150
Koupit

Strojek na nudle bez nástavců

Strojek na nudle je skvělý pomocník pro všechny hospodyňky při přípravě domácích nudlí. Obsluha tohoto strojku je velice jednoduchá a rychlá. Velmi dobře se také udržuje. Strojek na nudle má nastavitelný ocelový váleček na rozválení těsta, odnímatelné držadlo s plastovou rukojetí a upevnění na stůl pomocí svěráku.

Strojek na nudle a funkce:

  • válení těsta - 6 možných nastavení tloušťky
  • krájení nudlí - šířka nudlí od 2 - 6,5 mm (nudle, špagety,…)


Technické parametry - strojek na nudle:

- materiál: pevná chromovaná ocel (nerezový plech)
- rozměry: cca 19,5 x 12 x 13,5 cm (nudlovač)
                  cca 17,5 x 3,5 x 11 cm (přídavný kráječ nudlí)
- hmotnost strojku: 3,5 kg

Strojek na nudle s nástavci

Strojek na nudle je skvělý pomocník pro všechny hospodyňky při přípravě domácích nudlí. Obsluha tohoto strojku je velice jednoduchá a rychlá. Velmi dobře se také udržuje. Strojek na nudle má nastavitelný ocelový váleček na rozválení těsta, odnímatelné držadlo s plastovou rukojetí a upevnění na stůl pomocí svěráku. Ruční mechanický strojek na nudle snadno rozválí těsto v 9 možných tloušťkách, vyválené těsto pak krájí v různých šířkách těstovin.

Strojek na nudle - sada obsahuje:

  •  nástavec na rozvalování těsta - šíře rozváleného těsta max. 150 mm, nastavitelných 9 stupňů síly těsta 
  • dvojitý nástavec na výrobu klasických českých polévkových nudlí (cca 1 mm) a na výrobu širokých nudlí (cca 6 mm) 
  • dvojitý nástavec na výrobu špaget (3 mm) a na výrobu širších nudlí – fetuciny (45 mm) 
  • nástavec na výrobu plněných raviol
  • rádélko

Na strojek na nudle poskytujeme záruku 24 měsíců.

PŘÍPRAVA TĚSTA pro cca 6 osob si připravte - 4 vejce, 3 hrnečky hrubé mouky, špetku soli, případně vodu, budete-li chtít těsto vláčnější. Do mísy vsypte 3 hrnečky hrubé mouky, přidejte špetku soli. Uprostřed mouky udělejte důlek. Doprostřed rozklepněte 4 vejce a vidličkou pomalu rozmíchávejte mouku s vejci dokud se dobře nespojí . Pokud se vám zdá těsto příliš vláčné, přidejte trochu mouky. Pokud se vám zdá těsto naopak příliš suché, přidejte trochu vody. Lehce posypte pracovní plochu trochou mouky, rukama uválejte z těsta bochánek . Vytvořený bochánek zabalte do utěrky a nechte na několik minut těsto odpočinout. Těsto nakrájejte na pláty silné asi půl centimetru. Zbylé těsto zabalte do utěrky, aby zbytečně nevysychalo.

RECEPT č.2 Nejdříve si rozmyslíme, kolik nudlí přibližně chceme dělat. Podle toho si pak rozmyslíme množství surovin. Hrubou mouku prosijeme na vál a uděláme do ní důlek. Do důlku pak rozklepeme vejce. Osolíme a těsto nožem zaděláme. Pak pečlivě hněteme. Když máme těsto dostatečně promíchané, rozkrojíme je na menší díly. Každý díl na vále rozválíme na tenoučký plát. Ten pak necháme na čisté utěrce trochu uschnout. Oschlé těsto nakrájíme na pruhy. Ty naskládáme na sebe a z nich pak krájíme nudle podle libosti. Nudle pak volně rozházíme po válu(nebo tam kde máme místo, sucho a místo) a necháme pořádně uschnout. Pokud nudle nespotřebujete, stačí je uchovat ve vzduchotěsných sklenicích. Nudle ale musí být pořádně vysušené, jinak vám ve sklenici zplesniví.

Objednávka po telefonu
Telefonická objednávka
735 165 165
Máte dotaz k produktu?

*
*Neplatný formát.
*

 
Vaše dotazy (1)


-->
Logo gopay