Taneční koberec Star Dance

Taneční hvězda u Vás doma ? S tanečním kobercem Star Dance to bude jednoduché...

Taneční hvězda u Vás doma ? S tanečním kobercem Star Dance to bude jednoduché...
989 Kč
Zbývá:
Vyprodáno
Původní cena: 1522 Kč
Ušetříte: 35%
Prodané kusy: 349 / 500
Poštovné: 120,- Kč

Další fotky

Taneční koberec Star Dance - fotografie č. 1Taneční koberec Star Dance - fotografie č. 2Taneční koberec Star Dance - fotografie č. 3

Co dostanete?

  • taneční koberec Star Dance
  • kompletní kabeláž a redukce na SCART
  • záruka 2 roky
  • garance dodání do 2-3 dnů

Doprava

  • poštovné 120,- Kč
  • platba při převzetí

Taneční koberec Star Dance

Výuková TV hra, která z Vás udělá hvězdu tanečních párty i diskoték. Taneční koberec Star Dance stačí zapojit do televize a hrát, není potřeba žádná speciální konzole. Taneční koberec je ideální dárek k narozeninám nebo svátku.

Obsluha je velmi jednoduchá. Vyber si svou oblíbenou melodii, přidej zvukové efekty a pak už jen tancuj.

Získáte taneční dovednosti aktivním pohybem, skvěle se pobavíte!

Taneční koberec - funkce:

  • 8 tanečních songů
  • 2 hry
  • různé úrovně dovedností

Taneční koberec Star Dance dodáváme s kompletní kabeláží a redukcí na SCART. Taneční koberec funguje na 4ks baterií typu AA.

Tanec je pohybová společenská aktivita, provozovaná převážně za doprovodu hudby. Tanec může navodit lepší náladu, a také je vyjádřením pocitů tanečníka, takže může být považován za druh umění. Umělecký tanec bývá označován slovem balet nebo také scénický tanec apod.Vznik tance je kladen do období rodové společnosti, kde umocňoval rituální obřady. Tuto funkci zastával až do starověku, kdy k této funkci přibyla ještě funkce umělecká. V této době neexistoval tanec v páru, ale pouze individuální tanec – umění, nebo tanec skupinový – rituální.Ve 20. století vznikla řada soutěží, které se dělí podle druhu tance. Se systémem soutěží vznikl i systém hodnocení pro různé tance, toto hodnocení je založeno na kombinaci subjektivních dojmů (radost z tance, výraz v obličeji, přirozenost, atd.) a na objektivních skutečnostech jako je obtížnost taneční sestavy a její provedení (zvláště u akrobatických tanců se hodnotí poměr mezi záměrem a provedením).

 

 
Objednávka po telefonu
Telefonická objednávka
735 165 165
Máte dotaz k produktu?

*
*Neplatný formát.
*

 
Vaše dotazy (5)


-->
Logo gopay